Історія бібліотеки

Вовчогоранська сільська бібліотека була побудована в 50-х роках. Першим бібліотекарем Бондарчук Наталя. Фонд бібліотеки був невеликий, всього три тисячі книг. Бондарчук Наталя була бібліотекарем "від Бога", усі відвідувачі бібліотеки цінували її та шанували, оскільки бібліотекарем було проведено багато цікавих та корисних масових заходів.

Наступним бібліотекарем була Роюк Зінаїда,  яка почала працювати у бібліотеці в1960 році. За роки роботи Зінаїди Петрівни було поповнено фонд бібліотеки новими книгами, який становив 12000 книг. А відвідувачів бібліотеки було 800. Також Зінаїду Петрівну можна було побачити і на тваринницькій фермі, і на току. Люди чекали її з пресою, з книжками. Зініїда Іванівна пропрацювала до 1998 року, після чого пішла на заслужений відпочинок, але вона і тоді не забувала про бібліотеку, дуже часта відвідувала її.

У квітні 1998 року на посаду бібліотекаря призначено Роюк Тетяну Володимирівну, яка працює у бібліотеці до теперішніх днів. 

Завдяки тісній співпраці біліотеки з селищною радою, фонд бібліотеки поповнюється новою літературою та періодичними виданнями, покращується матеріально-технічна база. У бібліотеці наявні: фотоапарат, прінтер, сканер та ксерокс, мультимедійне обладнання, комп'ютери з вебкамерами, ноутбук. Так у бібліотеціу 2013 році, завдяки підключенню до мережі Інтернет, відкрито пункт вільного доступу до мережі Інтернет, пункт доступу громадян до офіційної інформації. Завдяки цьому у бібліотеці зросла кількість відвідувачів.

 

Сайт создан с Mozello - самым удобным онлайн конструктором сайтов.

 .